Konwerter | Wymagania | Prawa autorskie | Historia | Złodzieje | Dodaj do ulubionych

 
 

Konwerter Polskich Znaków

Strona służy do konwertowania liter z formatu windows-1250 na format iso-8859-2. Autor konwertera: Przemysław Krajniak, e-mail: przemek@krajniak.org.
 
Złodzieje konwertera

Nie zamierzam stać i patrzeć jak pewne grono osób korzysta z mojej pracy bez mojej wiedzy i przypisuje sobie autorstwo konwertera, najbardziej mnie dziwią dwie sprawy - stworzenie takiego konwertera nie sprawiło mi w wieku 17 lat najmniejszego problemu, zajęło mi to mniej niż pół dnia a plagiatorami są m.in. dorosłe osoby i które muszą mieć martwicę mózgu by plagiatować takie proste elementy. Drugą kwestią jest fakt, że plagiatów dopuszczają się serwisy, które "uczą" tworzyć strony internetowe - szkoda, ze nie stosują sie do etyki.
Oczywiście ktoś może stwierdzić, że to nie ja stworzyłem konwerter jako pierwszy - zapraszam do skorzystania z np. http://web.archive.org/web/20010506125241/ web.reporter.pl/miniwww/2000/07/01/index.html (kopia zrobiona w grudniu 2000 roku, data publikacji w serwisie - lipiec 2000 roku) w celu rozwiania wszelkich wątpliwości lub odwiedzenie serwisów, które otrzymały moją zgodę na wykorzystywanie mojego konwertera.

Poniżej prezentuję listę serwisów, które ukradły mój konwerter:

W chwili obecnej zwalczyłem już wszystkie serwisy, w których znalazłem mój konwerter bez informacji o mnie jako autorze.

Wszystkie wymienione powyżej adresy stron oraz osoby firmy popełniły plagiat - ukradły moją pracę przypisując sobie jej stworzenie - wprowadzają w ten sposób w błąd swoich użytkowników. Ja tylko prostuje fakty.

Jeśli znalazłeś gdzieś w sieci kopię mojego konwertera bez informacji o mnie - proszę o kontakt, będę ogromnie wdzięczny.
Polecam: Pestycydy używane w Polsce, Internet w Polsce, Lodówki do zabudowy

Konwerter znaków - windows-1250 na iso-8859-2 Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS! Pobierz Firefoksa!
Polityka prywatności
Copyright (c) 2000 - 2005 Przemyslaw Krajniak
tworzenie serwisów internetowych